Přednosti dveří

hanak_dvere_odolnost_laku

Odolnost proti vlhkosti

Neplaťte navíc za zvýšenou odolnost proti vlhkosti. Interiérové dveře HANÁK vám ji nabízí ve standardu. Firma HANÁK NÁBYTEK vylučuje použití vodou ředitelných laků, které nesplňují požadovanou odolnost vůči vodě a pracuje pouze s high-end laky na bázi polyuretanu.

hanak_dvere_barva_vyska

Volitelné rozměry a barvy

Neomezujte se pouze na běžné rozměry nebo barvy. Díky výrobním možnostem společnosti HANÁK vám standardně nabízíme dveře ve výškách od 1970 mm až do 2700 mm. Ani skosené dveře v půdních vestavbách či jakékoliv atypické provedení nepředstavuje problém.

hanak_dvere_kvalita_povrchovych_uprav

Nejvyšší kvalita povrchových úprav

Dveře HANÁK jsou povrchově zpracovávány stejnými technologiemi jako nábytek. 7vrstvý lak HANÁK garantuje nadstandardní kvalitu lakovaných dveří a nano lak zase kvalitu dýhovaných dveří. Nabídka sladěného nábytku a dveří na míru je zcela bezkonkurenční.

Nejvyšší kvalita potvrzena

Interiérové dveře HANÁK zvládly nejtvrdší možné testy kvality v kategoriích extrémní zatížení a chemická odolnost. Po provedených zkouškách mechanických vlastností byly dveře nadále funkční. Zkoušky nezpůsobily žádná poškození nebo deformace zkušebních vzorků. Povrchová úprava dveří vykázala i výbornou odolnost vůči chemikáliím.

hanak_dvere_unikatni_konstrukce

Unikátní konstrukce dveřního křídla

Konstrukce dveřního křídla byla zdokonalena tak, aby každé otevření bylo pro vás příjemným zážitkem. Díky masivnímu rámu z kvalitních českých dřevin, výplni a finálnímu plášti dveřního křídla je docíleno vysoké tuhosti a odolnosti vůči tvarovým deformacím.

hanak_dvere_unikatni_konstrukce_zarubne

Unikání konstrukce zárubně

Každá linie zárubní je promyšlena tak, aby vyhověla funkčním i estetickým požadavkům. Originální zaoblené ostění dodává zárubním punc jedinečnosti.

hanak_dvere_zaruben_v_lesku

Obložková zárubeň

Zárubně se vyznačují detailním řemeslným zpracováním a estetickou čistotou. Zárubně jsou vyráběny ve všech povrchových úpravách odpovídajících dekorům dveří a to včetně povrchové úpravy ve vysokém lesku. Vsazují se do stavebního otvoru až v konečné fázi stavby, kdy jsou hotové omítky a je položena podlaha. Obložkové zárubně jsou do světlosti 2100 mm standardně osazovány dvěma skrytými závěsy, nad světlou výšku 2100 mm třemi. Všechny plochy a hrany obložkových zárubní jsou povrchově dokončeny tak, aby odolaly vlhkému prostředí.

hanak_dvere_zavesy_skryte

Skryté dveřní závěsy

Tectus – latinským slovem „skrytý“. Standardně používáme kompletně skrytě uložené závěsy v kombinaci s bezpolodrážkovým provedením. Tyto závěsy umožňují seřízení dveří ve třech osách. Interiérové dveře mají díky tomu dveřní křídlo osazeno v zárubni s absolutní přesností.

hanak_dvere_mag_zamek_protiplech

Magnetický zámek a stavitelný protiplech

Magnetický zámek společně se stavitelným protiplechem v zárubni přináší nový komfort při otevírání dveří. Střelka je při otevření v líci zámku a je vytažena pomocí magnetu až po zavření dveří. Tento mechanismus zajišťuje pohodlnější a tišší chod.

hanak_dvere_jednotny_vzhled

Jednotný vzhled dveří a vrchního kování

Design kliky je stejně důležitý jako design dveří. Vedle širokého výběru klik v sedmi povrchových úpravách vám nabízíme kliku v jednotné povrchové úpravě s dveřním křídlem. Snadno tak sjednotíte vzhled kování s materiálem dveří nebo s celým interiérem.

hanak_odborny_servis

Individuální přístup a odborný servis

Interiérové dveře dodáváme vždy s kompletním servisem, od profesionálního poradenstvím až po odbornou montáž.

hanak_interior_concept_

INTERIOR CONCEPT HANÁK

INTERIOR CONCEPT je jednou z hlavních filozofií společnosti HANÁK NÁBYTEK. Představuje ucelenou nabídku nábytku a dveří v jednotném designu a kvalitě zpracování. Ta vychází z dlouholetých zkušeností s výrobou nábytku HANÁK. Výrobní portfolio je prakticky neomezené a díky nabídce interiérových dveří u nás i ve střední Evropě bezkonkurenční.

hanak_ekologie

Ekologie

Výroba nesmí nikdy zatížit životní prostředí. Snahou společnosti HANÁK NÁBYTEK je, aby výrobky byly nejen krásné a kvalitní, ale aby jejich výroba byla velmi ohleduplná k životnímu prostředí.

hanak_dvere_punc

Punc originality

Značku originality interiérových dveří HANÁK naleznete vždy na hraně dveřního křídla. Kromě toho, že garantují originalitu dveří, je zároveň i krásným designovým detailem.

hanak_design-centrum

100% pod kontrolou

Sázka na samostatnost. Veškerý vývoj a výroba dveří probíhá v Design centru HANÁK a výrobním závodě v Popůvkách. Technologické operace, potřebné pro výrobu dveřního křídla a zárubně, jsou 100% pod kontrolou. Výsledkem je kvalita, kterou vám firmy závislé na subdodavatelích nemohou garantovat.

hanak_dvere_padaci_prahova_lista

Integrovaný dveřní práh

Na vaše přání je možné interiérové dveře osadit integrovaným dveřním prahem, který je vsazen do spodní hrany dveřního křídla. Při otevřených dveřích je práh neaktivní a nijak neomezuje funkci ani vzhled dveří. Po zavření se práh mechanicky aktivuje a utěsní prostor pod křídlem.

hanak_dvere_tesneni

Těsnění

Mezi další komponenty zabezpečující bezchybný chod interiérových dveří patří také těsnění, které je vsazeno mezi dveřní křídlo a zárubeň. Silikonové těsnění běžně používané konkurencí časem ztrácí barevnost a pružnost, tím pádem již neplní svou funkci. Utěsnit a zároveň dotlumit dokáže pouze těsnění Q-LON, které se u dveří HANÁK používá. Toto vysoce kvalitní těsnění z polyethylenové pěny zabezpečuje stálou pružnost.

hanak_5_let_zaruka

Záruka 5 let

Vysoká kvalita použitých vstupních materiálů spolu s moderní automatizovanou výrobou a špičkovou úrovní povrchových úprav umožňuje poskytovat standardně 5 let záruku na veškeré interiérové dveře a zárubně HANÁK.

Zpět na Proč HANÁK