Kolekce

hanak_kolekce_materialy

Novinky 2019/2020

V naší aktuální kolekci plníme přání našich klientů a zároveň udáváme trendy, které nesou rukopis značky HANÁK. Přemýšlíme o budoucnosti, nadčasovosti a naši moderní výrobu doplňujeme o nové technologie. Vše se zaměřením na jediné – našeho zákazníka.

dyha

Přírodní dýhy

Přinášíme vám exkluzivní nabídku kvalitních dýh, které budou nejvíce slušet vašemu nábytku. Navíc jsou všechny dýhované povrchy kompaktně uzavřeny unikátním nano lakem.

image-laky-hanak_

Laky

Špičkové lakované povrchy jsou naší doménou. Podrobujeme je pravidelně těm nejnáročnějším testům a získáváme nejlepší možné výsledky v hodnoceních kvality.

drevodekory

Lamina

Výběru materiálů věnujeme hodně pozornosti a jejich následnému zpracování dvojnásob. Všechny nábytkové dílce olepujeme patentovanou technologií SLIM-LINE, která zabraňuje vniknutí vody a vodní páry do nábytku.

white_pd

Pracovní desky

Pro naše kuchyně doporučujeme ty nejlepší pracovní desky, které svým designem a kvalitou plně odpovídají našim výrobkům.

korpusy

Korpusy

Vyrábíme pevné korpusy, které jsou strojově klíženy na robotické lince. Díky velkému počtu spojů odolají vysokému zatížení.

hanak-profily-dvirka_

Profily

V nabídce máme profily dveří, které jsou moderní, klasické ale i designové. Nadčasový vzhled a kvalitní zpracování zaručují spokojenost s nábytkem po generace.

Zpět na Proč HANÁK