Profil společnosti

jidelni-stul-hanak-image

Thorn Metal s.r.o.

Vyznat se v dnešní nabídce kuchyní je pro zákazníka téměř nadlidský úkol. Před zavedením sortimentu kuchyní jsme proto zpracovali podrobnou analýzu výrobců na českém trhu a jako nejlepšího partnera jsme vybrali z pohledu kvality, servisu a šíře nabídky výrobky společnosti HANÁK NÁBYTEK, a.s.

Kuchyně HANÁK jsou výrobky, které vznikají pod přísnou materiálovou, hygienickou a technickou kontrolou. Od prvního návrhu, přes výrobní proces, až po dokončení a montáž. Záruka 5 let na nábytek a doživotní záruka na veškeré kování bez kompromisů a podmínek hovoří za vše.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.