Ložnice HANÁK
Místo, kam se budete chtít vracet

Precizní zpracování, kvalitní materiály a dokonalý design. To vše spojuje novou kolekci ložnic HANÁK, která nabízí širokou škálu možností provedení, barev a kombinací. Vše je podrobeno nejpřísnějším normám se zaměřením na zdravotní nezávadnost a komfort kvalitního spánku.

Model KLAUDIE v příjemných přírodních materiálech je charakteristický zejména svým precizním provedením se zaoblenými prvky, podléhající náročnému technologickému zpracování.

Královský model ELISABETH s dokonale propracovaným čelem postele, které můžete mít v látkovém či koženém provedení. Noční stolky kopírují tvar boků postele a dohromady tak utváří designovou dvojici.

Modernizovaný model ALEXA vás osloví svým vzhledem i prvotřídním komfortem. Čelo postele je sladěno s obkladem stěny i interiérovými dveřmi v rámci našeho HANÁK Interior Conceptu.

V ložnici MADISON se vám budou zdát jen ty nejkrásnější sny. Precizně zpracovaná rámová postel vás nadchne svým látkovým provedením, decentně doplněným o vybranou přírodní dýhu.

Nezapomenutelné okamžiky přináší ložnice LUTON, která se stane ozdobou každého interiéru. Model je často využíván také pro hotelové komplexy, a to zejména pro svůj designový vzhled a boxspring provedení.

Ložnice DIANA se vyznačuje svým jemným a elegantním vzhledem se zaoblením. Na lehkostí jí dodávají také otevřené noční stolky nabízející dvě samostatné odkládací plochy.

Model VIVIEN je charakteristický zejména svým čelem v podobě nadýchaných polštářků. V kombinaci s přírodní dýhou vytváří v interiéru harmonické a příjemné prostředí.

Ložnice CHARLOTTE je zase inspirována nadčasovou elegancí a vzdušností. Noční stolky skvěle fungují s celkovým designem zaoblení postele a čalouněným čelem.

Ložnice TAYLOR nabízí jiný design, ale také materiály. Na výběr je celá řada různých dekorů v matném provedení. Látkové čelo nabídne zase komfort a designové řešení.

Model EMILY představuje minimalistické řešení s decentně doplněným opěrným pásem zajišťující větší pohodlí a komfort. Otevřené noční stolky jen podtrhují tento čistý design.

Jednoduchý model SALY je vhodnou volbou pro studentské pokoje i nájemní bydlení v developerských projektech. Snadno smontovatelná postel si vás získá právě svou univerzálností.

Pro více informací klikněte zde: https://www.hanak-imagine.cz/produkty/loznice/

Zpět na aktuality