JAK HANÁK CHRÁNÍ VAŠE ZDRAVÍ?

ZDRAVÍ VÁS A VAŠICH BLÍZKÝCH NA PRVNÍM MÍSTĚ

HANÁK opět potvrdil svou přední pozici v rámci Evropy v oblasti ochrany zdraví spotřebitele. Nejen kuchyně a koupelny, ale i veškerý bytový nábytek, jako jsou ložnice, dětské pokoje, šatny, pracovny a další, nejenže splnily přísnou normu EU, ale jako vždy jsou výsledky několikanásobně pod jejím limitem.

STOP ÚNIKU FORMALDEHYDU

Každý den řeší většina z nás otázku výběru kvalitních potravin a kosmetiky. Zároveň si ale mnoho z nás neuvědomuje, jaké nebezpečí při špatné volbě dodavatele nábytku a dalších bytových doplňků, na něj číhá doma, kde z důvodu hermeticky uzavřeného prostoru místností bytů a domů, díky kvalitně těsnícím oknům a nedostatečnému větrání, můžeme vdechovat karcinogenní formaldehyd uvolňující se z tohoto nekvalitního nábytku a vybavení interiéru.

KDE OSTATNÍ KONČÍ, HANÁK ZAČÍNÁ

Proto vždy klademe velký důraz na kvalitu vstupních materiálů, kterou si přesně definujeme a následně využíváme nejmodernějších technologií k jejich zpracování. Díky tomu dosahujeme 9x nižší hodnoty úniku formaldehydu než nařizuje norma EU.

ANTIBAKTERIÁLNÍ POVRCH

Nejvyspělejší robotické technologie lakování za použití nano laků zajišťují antibakteriální povrch našich výrobků, což představuje v dnešní době také jedno z hlavních témat. Naším nábytkem je vybaveno nejedno zdravotnické zařízení.

Ať už Vaše kroky povedou kamkoliv, vždy se ptejte na původ a kvalitu materiálů, jejich zpracování a potřebnou certifikaci. U nás jsme vždy několikanásobně pod stanovenými normami, protože se nespokojíme pouze s jejich splněním, ale dbáme na maximální ochranu Vašeho zdraví.

Všechny certifikáty naleznete zde: www.hanak-nabytek.cz/o-firme/certifikaty

Zpět na aktuality