Profil společnosti

HANÁK Imagine interiér

Naše obchodní značka Imagine Interier již ve svém názvu hovoří o svých přáních a cílech. Navrhnout a zrealizovat klientům domov podle vlastních představ a jít za hranice toho, co si člověk umí představit. Pomůžeme vám s výběrem a realizací koupelen, kuchyní, podlah, dveří, designových doplňků. Navrhneme a upravíme dispoziční rozmístění, doporučíme vhodné materiály u všech zmiňovaných atributů, poskytneme 3D vizualizace a zrealizujeme vybrané varianty.

V dnešní době si moderní bydlení může dovolit téměř každý, nebojte se přijít a ptát se. Abychom vám zrealizovali představy o novém bydlení, musíme vás poznat. Abyste nám svůj interiér svěřili, musíte poznat vy nás. Rádi vás přivítáme v našich moderních interiérových studiích v Plzni, Mariánských Lázních či Berouně.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 25letou tradicí, za níž stojí už 3 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje moderní nábytek v dřevodekorech a jednostranném laku.